• PRAGNIEMY SIĘ NIESKROMNIE POCHWALIĆ :)

• Publiczny Żłobek w Krasem otrzymał dyplom potwierdzający osiągnięcia w ramach projektu „𝗭𝗱𝗿𝗼𝘄𝗲 𝗗𝘇𝗶𝗲𝗰𝗶”, który został zrealizowany na zlecenie 𝗠𝗜𝗡𝗜𝗦𝗧𝗘𝗥𝗦𝗧𝗪𝗔 𝗭𝗗𝗥𝗢𝗪𝗜𝗔. Jest to wyróżnienie, które zostało przyznane zarówno samemu Żłobkowi, jak i naszym zaangażowanym pracownikom.

To wyjątkowe wyróżnienie jest efektem zakończenia szkoleń oraz pomyślnej weryfikacji dokumentów potwierdzających nasze osiągnięcia w szkoleniu – 𝗽𝗼𝘁𝘄𝗶𝗲𝗿𝗱𝘇𝗲𝗻𝗶𝗲 𝗻𝗮𝘀𝘇𝗲𝗴𝗼 𝗽𝗿𝗼𝗳𝗲𝘀𝗷𝗼𝗻𝗮𝗹𝗶𝘇𝗺𝘂 𝗶 𝗼𝗱𝗱𝗮𝗻𝗶𝗮, które  przyczyniają się do stworzenia zdrowego i bezpiecznego środowiska dla dzieci,                                                   także w zakresie żywienia.

Jesteśmy niezmiernie dumni z osiągnięć naszej placówki i naszych pracowników, które znacząco wpływają na rozwój i edukację naszych wychowanków.