• ŻYCZENIA DLA WSZYSTKICH BABĆ I DZIADZIUSIÓW

GROMADKI WNUCZĄT ;-)

Dyrekcja i pracownicy żłobka

• PRZERWA WAKACYJNA

• Po konsultacji z organem prowadzącym,

przerwa wakacyjna w roku 2022 zaplanowana została w miesiącu LIPCU (żłobek będzie nieczynny).

• W dniach 17-21 stycznia br. żłobek zostaje czasowo zamknięty

w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczniem SARS-CoV-2

W załączeniu zarządzenie dyrektora

ZARZaDZENIE_1_ZAMKNIECIE_ZLOBKA.pdf

Rodziców proszę o śledzenie informacji na stronie internetowej, co do dalszej organizacji.

Pozdrawiam i życzę zdrowia

• INFORMACJA

• W związku z częściową kwarantanną nałożoną na pracowników oraz dzieci uczęszczające do Publicznego żłobka w Krasnem, aby zapewnić opiekę pozostałym dzieciom (nie objętych kwarantanną) po uzgodnieniu z organem prowadzącym, żłobek będzie czynny do końca tego tygodnia tj. do 14.01.2022 r. w godzinach 7:00-16:00

• UWAGA

• W związku z pozytywnym wynikiem testu na COVID19 jednego z pracowników żłobka, część dzieci będzie objętych kwarantanną. Te które były obecne w żłobku 07.01.2022 r.. Sanepid będzie sie kontaktował z rodzicami tych dzieci indywidualnie.