• WYPRAWKA

• Wyprawka dla nowych żłobkowiczów

Prosimy rodziców o podpisanie wszystkich rzeczy przyniesionych do żłobka (ubranka, smoczki, chusteczki itp.)

• buciki zmienne (dla dzieci chodzących) - /podpisane/,
            • skarpetki antypoślizgowe dla maluszków,
            • butelka lub kubek niekapek nadająca się do mycia i wyparzania w wysokich temperaturach – /podpisane/ jeśli dziecko używa,
            • smoczek z zapinką oraz pudełkiem (jeżeli dziecko używa),
            • chusteczki nawilżające – 2 opakowania 1 x w miesiącu /podpisane/ ,
            • chusteczki higieniczne w pudełku (wyciągane) – 2 opakowania po 100 szt. 1 x w miesiącu /podpisane/,
            • krem do pielęgnacji np. Bambino, Sudocrem, Alantan /podpisane/,
            • pampersy /podpisane/ - z częstotliwością i w ilości umożliwiającej zapewnienie dziecku codziennej czystości,
            • ubranka na zmianę – 3 komplety – bielizna, body, skarpetki, spodnie, koszulka itp. – wygodne, majteczki na zmianę jeśli dziecko używa /podpisane/ ,
            • plastelina /podpisana/,
            • bibuła kolory,
            • papier kolorowy A4 rysunkowy i techniczny,
            • papier biały A4 rysunkowy i techniczny,

Prosimy, aby przedmioty typu butelka, smoczek były nowe, nieużywane – pozostają one w żłobku, który dba o ich czystość i higienę.

W związku z częstym pobytem na świeżym powietrzu, podczas ładnej pogody! prosimy o dostosowanie odzieży wierzchniej dziecka do aury, np. jeśli jest deszczowo, to nie polecamy bucików z odkrytymi palcamiLaughing w czasie opadów śniegu – nieprzemakalny kombinezon; ubieramy dziecko na tzw. „cebulkę”,  itp. zasadyLaughing , pamiętajmy o nakryciu głowy.

• DZIEŃ MAMY I TATY

• Wszystkim przybyłym rodzicom pragniemy złożyć serdeczne podziękowania za mile spędzony czas w dniu Mamy i Taty.

Życzymy udanych wakacji i zachęcamy do oglądnięcia fotorelacji :)

• ŻYCZENIA

WSZYSTKIM, DZIECIOM I ICH RODZINOM

ŻYCZYMY WSPANIAŁYCH, WESOŁYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI.

NIECH TEN LETNI CZAS BĘDZIE DLA WAS PEŁEN BAJKOWYCH PRZYGÓD, NIEZAPOMNIANYCH WRAŻEŃ, MIŁYCH SPOTKAŃ, BEZTROSKIEJ ZABAWY ORAZ SAMYCH SŁONECZNYCH DNI SPĘDZONYCH W GRONIE RODZINY I PRZYJACIÓŁ.

DYREKCJA I PRACOWNICY

PUBLICZNEGO ŻŁOBKA W KRASNEM

P.S.

PRZYPOMINAMY, ŻE W LIPICU PRACOWNICY RÓWNIEŻ SĄ NA WAKACJACH,