• DZIĘKUJEMY

• Dziękujemy za pomoc w odnalezieniu naszego ogrodowego wiatraka. Szczególnie Pani, która przyniosła zgubę.

• KOMUNIKAT WS. KRADZIEŻY

• W sobotę tj. 11.06.2022 r. po godzinie 22:36 z ogrodu PUBLICZNEGO ŻŁOBKA W KRASNEM został skradziony duży ogrodowy wiatrak, który dzieci dostały na dzień dziecka.

Zostało zabezpieczone nagranie z monitoringu, na którym widać sprawcę czynu. Na zwrot wiatraka czekamy do 24.06.2022 r. po tym terminie sprawa zostanie przekazana Policji.

Publicznego Żłobka w Krasnem

• ZAPRASZAMY RODZICÓW

• 9 CZERWCA  o godz. 15:00

Fundacja Rozwoju Społecznego Krasno - Ludek zaprasza

Wszystkich Rodziców dzieci w wieku żłobkowym (również tych, które nie uczęszczają do żłobków)
            na wykład pt.

"ROZWÓJ DZIECKA" Co jest normą, a co powinno zaniepokoić? Kiedy udać się do specjalisty?

Temat bardzo ważny, bo dotyczący "Rozwoju Dziecka", w wieku żłobkowym do 3 roku. Dlaczego ważny, ponieważ ten okres rozwoju daje najwięcej szans i możliwości, aby go wspomagać i wspierać. My jako Zespół pracowników, którzy na co dzień opiekują się dziećmi żłobkowymi również pragniemy w tym procesie uczestniczyć.

Dlatego serdecznie polecamy oraz zachęcamy do zapisów. Temat jest dla każdego. Prowadząca Agata Pieniążek to terapeuta z 20 letnim stażem pracy z dziećmi z zaburzeniami w rozwoju, która postara się w pigułce przekazać to, na co powinniśmy zwrócić uwagę w rozwoju małego dziecka.

Obowiązują zapisy (do 7.06.2022) ponieważ, dbając o komfort uczestników, musimy znać liczbę zainteresowanych i dobrać odpowiednią sale.

Wykład będzie trwał ok 1 godz. w jednej z sal Zespołu Szkół w Malawie.