• KOMUNIKAT

• Informujemy, iż otrzmaliśmy informację od rodziców dzieci uczęszczających do żłobka o przypadkach wystąpienia Bostonki. Prosimy o obserwację dzieci w kierunku objawów tej choroby.

• KONKURS

•    REGULAMIN KONKURSU

,,NA ŚWIĄTECZNĄ OZDOBĘ CHOINKOWĄ’’

Rozdział I   Postanowienia ogólne

1. Niniejszy Regulamin określa  zasady  udziału  i  warunki,  na  jakich  odbywa  się  konkurs ,, Na świąteczną ozdobę choinkową”.
            2. Konkurs odbywa się na zasadach określonych niniejszym regulaminem, zwanym w dalszej części

„Regulaminem”, zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa.

1. Regulamin Konkursu dostępny jest na tablicy informacyjnej w siedzibie Publicznego Żłobka w Krasnem Krasne 153, 36-007 Krasne.
            2. Prace konkursowe należy składać w siedzibie żłobka w terminie: do 03.12.2021r.

Rozdział II Organizatorzy

Organizatorem Konkursu jest Publiczny Żłobek w Krasnem 153, 36-007 Krasne.

Rozdział III  Przedmiot Konkursu

Przedmiotem Konkursu jest wyłonienie najciekawszej i kreatywnej ozdoby choinkowej wykonanej dowolną techniką.

Rozdział IV  Praca Komisji Konkursowej

1. Wyboru dokonuje Komisja Konkursowa składająca się z przedstawicieli tj.: dyrektora oraz opiekunek pracujących w żłobku w Krasnem.
            2. Konkurs zostanie przeprowadzony w I etapie.

I etap:

1. Komisja Konkursowa powołana przez Dyrektora Publicznego Żłobka w Krasnem dnia 24 listopada 2021r. dokonuje wyboru zwycięskich prac.
            2. Komisję Konkursową tworzą pięć osoby, którym przewodniczyć będzie Przewodniczący Komisji.
            3. Komisja przyzna I, II i III miejsce.
            4. Prace Komisji są niejawne, odbywają się tylko z udziałem powołanych do niej przedstawicieli i dotyczą dokonania wyboru  zwycięskich prac.
            5. Komisja czuwa nad prawidłowym przebiegiem konkursu i wybiera jego laureatów.
            6. Decyzje Komisji są ostateczne i nie przysługuje od nich odwołanie.

Rozdział V Warunki uczestnictwa w Konkursie

1. Udział w Konkursie jest bezpłatny.
            2. Konkurs jest przeznaczony dla dzieci uczęszczających do Publicznego Żłobka w Krasnem i ich rodziców.
            3. Uczestnikiem  konkursu  jest  dziecko,  jednakże  praca  może  być  wykonana  zespołowo z rodzicem, dziadkami, rodzeństwem.
            4. Każdy Uczestnik może wykonać tylko jedną pracę konkursową.
            5. Każda praca powinna zawierać dane uczestnika tj.: imię i nazwisko oraz nazwę grupy.
            6. W konkursie wezmą udział wszystkie prace dostarczone do Publicznego Żłobka w Krasnem w terminie do 3 grudnia 2021r.
            7. Komisja Konkursowa podczas oceny poszczególnych prac, będzie brała pod uwagę następujące kryteria: prezentację ogólną, estetykę i staranność, pomysłowość i oryginalność.

Rozdział VI Rozstrzygnięcie Konkursu

1. Ogłoszenie wyników Konkursu odbędzie się  10 grudnia 2021r. w Publicznym Żłobku w Krasnem.
            2. Wręczenie nagród przyznanych przez Komisję, odbędzie się 20-23.12021 w Publicznym Żłobku w Krasnem.

Zapraszamy do wzięcia udziału i życzymy powodzenia!

Dyrektor i ciocie żłobkowe

• JĘZYK ANGIELSKI "I LIKE PIZZA"

• ​​​​​Na dzisiejszych zajęciach z języka angielskiego poznaliśmy i utrwaliliśmy słownictwo z zakresu food (jedzenia) takich jak: pizza, cheese, tomato, ketchup, mushrooms, pepper, onion, fish, tuna. W galerii wspólnej umieszczona została fotorelacja z zajęć. Zachęcam do oglądania zdjęć :)

Let’s Make a Salad https://www.youtube.com/watch?v=52hgCoJDuM0

Pieśń Warzywna https://www.youtube.com/watch?v=RE5tvaveVak

• TEATRZY "CZERWONY KAPTUREK"

• W dniu dziejszym w naszym żłobku został odegrany teatrzyk pt. "Czerwony Kapturek". Dzięki pięknej scenerii i grze aktorskiej cioć dzieci chętnie oglądały teatrzyk i świetnie się bawiły :) :)

• UWAGA!!!

• Drodzy Rodzice!

W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy informację,
            iż dziecko uczęszczające do żłobka
            ma potwierdzoną ospę.

Proszę o obserwowanie dzieci pod kątem tej choroby.

• ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI U MALEŃSTW

• W dniu 10.11.2021r. Maleństwa obchodziły swój pierwszy dzień odzyskania Niepodległości. Z tej okazji udało nam się ich sfotografować (zdjęcia w galerii) i stworzyć krótki filmik. Zapraszamy do obejrzenia!

• J.ANGIELSKI "CLOTHES"

• W związku ze zbliżającym się dniem mody w naszym żłobku temtatem zajęć z języka angielskiego były ubranka. Na zajęciach dzieci nauczyły się ubrań zimowych i letnich za pomocą kart obrazkowych i piosenek. Zapraszamy do obejrzenia w domu :) Fotorelacja z zajęć umieszczona w galerii wspólnej.

This Is The Way We Get Dressed

Put On your Shoes